KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 12993343
nr 1299 3343
Gerald Steffe
(f. 1939), Sverige
Färgetsningar, 7 st i mapp. Signerad, numrerad 1/50. Bladets mått: 29x22 cm
Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, målare och grafiker, bosatt i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 januari 2020
kl 20:04:48
19/12 15:29:59
100 kr
6/1 19:08:04
Gerald Steffe
Läs mer om Gerald Steffe